okeyOkey de taş acemiye gider. En çok tercih edilen platformumuzda acemi şansı dileriz.

Okey Oyna

Okey Oyunu

Dünyanın internetin ulaştığı her yerden sitemize giren misafirlerle yada kayıtlı üyelerimizle sohbet ederek okey oynamaya ne dersin? Tamamen ücretsiz ve siz ziyaretçilerine kesintisiz hizmet sunan bu güzide platform da yenilikler durmadan devam etmektedir.

Özel okey sohbet odaları kurabilir, masanıza dört arama sorununa son verebilirsiniz.

Basit ve eğlenceli bir boş zaman aktivitesi ve 4 kişilik bir oyun olan okey en çok tercih edilen oyunlardan biri olmaktadır. Uzun yıllardırdikdörtgen bir masada, 4 adet isteka, 1’den 13’e kadar 4 farklı renkte, her taştan 2 adet olmak üzere ve 2 adet joker taşı ile 106 adet taş ile oynanan bir oyun olsa da artık internet ortamında yaygın olarak oynanan, online oyunlar arasında yer almaktadır.

Okey oyunu sevilerek oynanan yetişkin oyunlarından biri olarak pek çok internet kullanıcısı tarafından büyük bir beğeniyle oynanmaktadır. Boş zamanları eğlenceli bir şekilde geçirmeyi sağlayan bu aktivite ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bunun için her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmaktadır.

Okey Sitesi Nedir?

Günümüzde her şey internet ortamına taşındığı gibi acemi okey de internet üzerinden oynanabilmektedir. Bilgisayarlardan, tabletlerden, akıllı telefonlardan istenilen herhangi bir yerde boş zaman doldurmak ve keyifli vakitler geçirebilmek için, rastgele kişilerle veya arkadaşlar ile internet ortamında buluşabilmek ve oyunu oynamak için kurulmuş internet siteleridir.


Yazar: admin

Görüntüleme: 17 defa

Kategori: Okey Salonları

Yayınlanma Tarihi: 20 Kasım 2020

Cevap bırakın

  • popüler yazılarPopüler Yazılar
  • kategorilerKategoriler